FB pixel

Dezinfekce vzduchu

Okamžitá dezinfekce vzduchu a prostor (WetBRICK Likvidátor)

Viry a bakterie likvidujeme pomocí velkokapacitních, přenosných elektrických a mechanických rozprašovačů vyrábějících studenou mlhu. Při použití prostředku WetBRICK Likvidátor dochází k likvidaci virů jako je SARS, HIV, Hepatitis B+C, H5N1/H1N1, bakterií Escherichia Coli, Pseudomonas, Enterococci, Staphylococcus, Listeria, Salmonellae, Proteus, Shigellae, MRSA a dalších.

Účinnost jednorázové dezinfekce vzduchu a prostor je 4 až 8 týdnů (pokud v průběhu této doby nedojde ke kontaminaci dezinfikovaných prostor).

Trvalá dezinfekce vnitřního vzduchu a povrchů

Viry a bakterie mohou zůstat na povrchu až 72 hodin, jak dokazují i výzkumy. Námi používané přístroje atomizují H2O2 na aerosoly, které díky částečné kompenzaci tlaku, pronikají do nejmenších rohů a zákoutí prostor.

K dezinfekci používáme tyto přístroje:

Způsob aplikace

Dezinfekci přenosnými a mobilními přístroji lze aplikovat naší firmou opakovaně. Případně lze po první aplikaci proškolit zákazníka (nebo zaměstnance) a dodat přístroje tak, aby si je mohl provádět samostatně.

Při požadavku na trvalou dezinfekci vzduchu nejprve posoudíme skutečný stav prostor a požadavky zákazníka. Následně navrhneme způsob trvalé dezinfekce. Všechny způsoby trvalé dezinfekce lze provádět bez nutnosti opuštění prostor či omezení pohybu lidí a zvířat. Aerosol se nesráží na površích a zařízeních.

Využíváme 60 let zkušeností německé firmy BEIL

V ČR máme výhradní zastoupení německé společnosti BEIL Luftfeuchtung